Studio Rimm - Strony internetowe WWW

Infolinia: +48 792 635 590

Każdy nasz projekt jest unikalny

W naszej firmie kładziemy szczególny nacisk na oryginalność naszych projektów. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że stronę inernetową, którą dla Ciebie wykonamy będzie niepowtarzalna.

Zgodnie z najnowszymi standardami

Nasi programiści to ludzie z pasją. To, co robią jest dla nich nie tylko pracą, ale również przyjemnością. Dlatego w wolnych chwilach spędzają całe godziny na czytaniu i uaktualnianiu swojej wiedzy aby zawsze być "on time".

Obsługa techniczna
24 godziny na dobę

Strony internetowe zarabiają na siebie zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Doskonale sobie zdajemy z tego sprawę, dlatego cały czas czuwany nad dostępnością naszych usług dla Państwa klinetów.

Czyste zasady -
zero problemów!

W odróżnieniu od wielu agencji stosujemy prosty model współpracy, który zawsze dzieli się na maksymalnie 4 etapy. Dzięki temu możemy wykonać dla Ciebie projekt w szybszym tempie oraz bez zbędnych nieporozumień.

Aktualności

Nowa odsłona naszej strony WWW

Dodano: (2011-10-10 13:34:13)

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym uruchomiona została nasza nowa strona internetowa. Witryna oparta jest o nasz nowy produkt rimmCMS w wersji 3.0. Jednocześnie, wszelkie nasze nowe strony internetowe będą oparte o nowe oprogramowanie, które umożliwia jeszcze większą elastyczność podczas aktualizacji treści.

Zapraszamy do odwiedzenia całej naszej strony WWW oraz podzielenia się z nami swoimi uwagami na jej temat poprzez formularz kontaktowy.

Już wkrótce nowa odsłona naszej nowej strony internetowej

Dodano: (2011-09-26 16:58:00)

Już wkrótce nowa odsłona naszej firmowej strony WWW. Warto nadmienić iż witryna oparta będzie o nasz nowy produkt - rimmCMS w wersji 3.0.

Zmianie ulegnie praktycznie cała struktura naszej strony. W galerii realizacji znajdziecie Państwo wiele nowych projektów, których nie mieliśmy okazji umieścić w aktualnej witrynie pokazanych w nowy, bardziej funkcjonalny sposób.

Strona kontaktowa, która według naszych badań jest nieczytelna i mało atrakcyjna, rozbudowana zostanie o dodatkowe informacje, które usprawnią również przeglądanie jej osobom korzystającym z urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartphone'y czy tablety internetowe.

W ramach nowej strony WWW udostępnimy również dla naszych aktualnych klientów nowy panel administracyjny klienta, dzięki któremu będą Państwo mogli pobrać wszystkie faktury, przejrzeć historię wpłat, listę wykupionych usług oraz korzystać ze specjalnie zindywidualizowanych promocji.

Liczymy, że nowa strona internetowa przypadnie do gustu i spotka się z Waszą aprobatą.

Oferia.pl - nowy kanał dystrybucji naszych usług

Dodano: (2011-06-27 11:05:00)

Nasza firma z sukcesem dołączyła do grona wykonawców w serwisie www.Oferia.pl.

Już w pierwszych dwóch tygodniach uczestnictwa w Oferii pozyskaliśmy i zakończyliśmy pierwsze zlecenia. Efekty naszej pracy można zobaczyć na naszym profilu pod adresem:
http://oferia.pl/wykonawca/firma/studio-rimm/372693

Dziękujemy za Państwa zaufanie i liczymy na stałą współpracę.

Partnerzy, którzy nam zuafali